Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Binowo – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Binowo

Binowo,zachodniopomorskie

395 000 zł160 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Binowo Na sprzedaż klimatyczny, przedwojenny budynek położony w urokliwej miejscowości Binowo w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Garaż, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice(Binowo + 16 km)

110 000 zł24,20 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż położony w Warzymicach na os. Tęczowe Ogrody. Garaż położony w parterze budynku mieszkalnego, posiada oświetlenie. Osiedle ogrodzone, wjazd na teren osiedla bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Średnia

Bukowo,Szczecin(Binowo + 15 km)

4 200 zł51,70 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bukowo, nowy wolnostojący lokal, na wynajem, pod branże medyczną, branże beauty, parterowy, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oferta na wyłączność! Masz szanse.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Żelechowa,Szczecin(Binowo + 15 km)

14 360 zł380 m² 37,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 380 m2, w tym ok. 80 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą: - dwa pomieszczenia biurowe ( ok. 15 m2 każde); - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pyrzyce

Pyrzyce(Binowo + 25 km)

750 000 zł535 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 649 m²

Nowoczesna hala 330 m wraz z biurowcem 200 m z potencjałem idealna pod Twój biznes! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną halę o powierzchni 330 m , która łączy przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stobno

Stobno(Binowo + 19 km)

2 250 000 zł448 m² 5 022,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 668 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczecin

Centrum,Szczecin(Binowo + 15 km)

9 500 zł500 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala magazynowo-produkcyjna z możliwością wykonania ogrzewana (gaz), o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł831,65 m² 1 561,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 483 m²

Na sprzedaż obiekt o dowolnych możliwościach zagospodarowania, idelanie zlokalizowany - nieopodal skrzyżowania ulic: europejskiej/krakowskiej. Budynek 3-kondygnacyjny z lat 90-tych o. pow.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczecin

Dąbie,Szczecin(Binowo + 15 km)

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Na sprzedaż hala 400m2 plus pawilony 60m2 znajdująca się przy głównej ulicy w Dąbiu. Powierzchnia działki to 1288m2. Hala w konstrukcji mieszanej. Ogrzewanie nawiewowe. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Niedźwiedź(Binowo + 14 km)

2 500 000 zł1 300 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:20 197 m²

Polecam do sprzedaży obiekt komercyjny - budynek o powierzchni ok. 1200m2 składający się z : - dwóch hal o powierzchni ok 500m2 każda, - zaplecze socjalne (pomieszczenia na szatnię.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin(Binowo + 15 km)

1 055 375 €4 200 m² 251,28 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Kompleks budynków pokoszarowych, wybudowany w latach 1965-75. Kamienice 3 piętrowe ze skośnym dachem, kryte dachówką cenetową starego typu. Łącznie ok. 80 pokoi na 3 kondygnacjach, budynek.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij